Ürünlerimiz

Recycle Polyester Elyaf Üretimi

Gaziantep Organize Sanayi bölgesinde toplam 27.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olup, atık PET şişelerin, optik ayırıcılar tarafından ayrıştırılarak elde edilen flake’lerin ve aynı zamanda atık kumaş, tekstil ve konfeksiyon atıklarının geri kazanılarak elde edilen granüllerin elde edilecek ürün cinsine göre farklı oranlarda karıştırılarak recycle polyester elyaf üretimi yapılmaktadır

Devamı
Regenere Elyaf Üretimi

Düzce, Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu, 4 adet 1.5m. eninde (şifanoz) açma makinesi ile günde yaklaşık 100Ton regenere elyaf üretim kapasitesi mevcuttur. Üretimin tamamı kendi bünyesinde iplik imalatında kullanılmakta olup, konfeksiyon ve diğer tekstil imalatı esnasında oluşan atıkların toplanıp, renk ve elyaf cinslerine göre tasnif edilmesiyle üretimler yapılmaktadır.

Devamı
Regenere İplik Üretimi

Düzce fabrikamızda günlük 65 Ton ve Gaziantep fabrikamızda günlük 35Ton olmak üzere toplam 100Ton/gün. Kapasitemiz vardır. Anti bakteriel, FR (geç tutuşur), renkli ve ekru iplikler tek kat ve 20 kata kadar bükülü olarak, konfeksiyon, döşemelik kumaş, seccade, kadife, halı, kilim, çorap, eldiven, havlu, temizlik ve mop vb. sektörler için üretimler yapılmaktadır.

Devamı